Gezilecek Yerler

12 Km

Letoon

Tarihi MÖ 3000’lere kadar uzanan Xanthos’un, Antik Çağ’da  Likya’nın en büyük idari merkezi ve başkenti olduğu bilinmektedir.
18 Km

Xanthos

Tarihi MÖ 3000’lere kadar uzanan Xanthos’un, Antik Çağ’da   Likya’nın en büyük idari merkezi ve başkenti olduğu bilinmektedir.
28 Km

Patara

Doğal yapısı hala koruyan nadir yerlerden biri olan Patara eşsiz bir plaja ve doğaya sahip olması ile her yıl binlerce turistin ilgisini çekmektedir.
34 Km

Kalkan

Herodot’un Dünyada yıldızlara en yakın yer dediği Kalkan, antik çağlardan bu yana her medeniyetin göz bebeği olmuştur. Harika bir doğaya sahip olan Kalkan Yunanistan’ın Meis Adası ile karşı karşıyadır.
39 Km

Kaputaş

Antalya’nın Kaş ve Kalkan ilçeleri arasında yer alan bu inanılmaz plaj, turkuaz renkli denizi ve oldukça harika kum plajı ile hazır bu bölgedeyken denize girmeniz gereken bir yerdir. 
61 Km

Kaş

Kaş özellikle dalgıç turizmi bakımında ülkemizin önde gelen merkezlerinden biridir.
37 Km

Saklıkent

Kaş ve Fethiye sınırları arasında yer alan Saklıkent bu bölgede görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Saklıkent Kanyonu’ndaki su seviyesi oldukça yüksek. Bu nedenle suya girmek mümkün değil.
75 Km

Fethiye

Muğla’nın güzelliği dillere destan ilçelerinden biri olan Fethiye, huzurlu ve oldukça güzel bir yapıya sahiptir. Denizin ve yeşilin bir arada bulunacağı Fethiye’de Kelebekler Vadisi, Saklıkent Kanyonu, Babadağ gibi birçok görülmesi gerekilen yer bulunmakt
90 Km

Ölüdeniz

Ölüdeniz keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan bu yerde denize girebilir, güneşlenebilir, rüzgâr sörfü ve paraşütle atlama yapabilirsiniz.
+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.