Ölüdeniz

Diğer görülmesi gereken yerlere göre daha uzakta yer alan Ölüdeniz, Fethiye sınırları içerisinde yer almaktır. Yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta yer alan Ölüdeniz bu bölgede görülmesi gerekilen en önemli yerler arasında yer almaktadır.

Keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olan bu yerde denize girebilir, güneşlenebilir, rüzgâr sörfü ve paraşütle atlama yapabilirsiniz.

Yaz aylarında oldukça kalabalık olan bu alana gitmek için sabah saatlerinde hareket etmeniz gerekmektedir. Oldukça berrak bir suya sahip olan bu yeri ziyaret ederek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.