Hikayemiz

Hikayemiz

ve göreceksin ki binlerce yıl öteden parmak izlerimiz değecek birbirine..." 3000 yıl önce yazılan bu Likya şiiri Tiny House Likya'da misafirleriyle yeniden hayat buluyor. Likya, hayallerin çıkış noktası... Her gerçek önce hayaldir cümlesinin vücut bulmuş hali...

Hikayemiz

Tüm dünyayı saran pandemiden önce çıktığımız bu yolculukta pandeminin vermiş olduğu tüm zorluklara rağmen, projemizi hayata geçirmek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bu zorlu süreç sancılı olsada Tiny House Likya’nın bitişi yeni doğan bir bebeğin dünyaya gelip etrafına mutluluk verişi gibiydi. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp her yerini ilmek ilmek işledik.

Hikayemiz

Küçük ailemizle önce kendimiz deneyimledik Likya’mızı. Tüm işleyişe hakim olmak istiyorduk. Olabilecek olan her şeyi önceden bilebilmek… Sıcacık bir düzen kurduk içinde. Her şey bir evde olması gereken her şeyden hep bir fazlasıydı. Yemeklerimizi denize karşı pişirip, bulaşıkları deniz manzarasına doğru yıkadık. Aldık elimize kahvemizi mis gibi çam kokusuyla, uçsuz bucaksız denize karşı yudumladık. Gündüzü ayrı gecesi ayrı güzeldi. Uzansak yıldızlara yetişebilirmişiz gibi bir his… Gökyüzü ışıl ışıl… Sırtımızda ince bir battaniye önümüzde sıcacık ateş çukuru dilimizde en güzel sohbetler…

Hikayemiz

Yaşamak bu olsa gerek. Herkesten her şeyden uzakta. En sevdiklerinle en güzel yerde. Doğanın içinde, hemde modern hayattaki alışkanlıklarınla birlikte. Hiçbir şeyden fedakarlık yapmak durumunda kalmadan… En konforlu yatakta istersen sinema keyfi, istersen deniz manzarası izleyebileceğin, sevdiğinle birlikte anılarına en güzel anları ekleyebileceğin bir yer. Kendimiz için hazırladığımız abur cubur sandığınıda ikram olarak hediye bıraktık misafirlerimize… Kaldırmak istemedik giderken. Dedik ki film keyfi yaparken bizi mutlu etti. Evimize gelen misafirlerimizide mutlu etsin.

Hikayemiz

Tarihi Likya yolu üzerinde bulunan Tiny House Likya evlerini ve yine aynı bölgede kendisi gibi özenle hazırlanmış diğer tatil evleriyle birlikte tatilevimiz.com aracılığıyla sizlerle bulusturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Evlerimiz doğa ile iç içe, orman ve deniz manzaralı olup, Fethiye Kaş Kalkan bölgesindedir. Tatilevimiz.com üzerinden kolaylıkla rezervasyon oluşturabilir, musaitlik takvimlerimizi ve evlerimizin detaylarını inceleyebilir, sizin için en uygun olan tatil evi seçeneklerini görebilirsiniz.

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.