Fethiye

Muğla’nın güzelliği dillere destan ilçelerinden biri olan Fethiye, huzurlu ve oldukça güzel bir yapıya sahiptir. Denizin ve yeşilin bir arada bulunacağı Fethiye’de Kelebekler Vadisi, Saklıkent Kanyonu, Babadağ gibi birçok görülmesi gerekilen yer bulunmaktadır.

Koyları ve plajları ile dünyaca ünlü bir yer haline gelen Fethiye, tatiliniz esnasında görmeniz gereken yerler arasında yer almaktadır. Tarihin ve doğanın bir arada bulunduğu bu yerde isterseniz tekne turu yaparak tertemiz denizleri ve eşsiz koyları görme imkânı bulabilirsiniz.

Tiny House Likya Fethiye’ye yaklaşık 70 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Siz de küçük evinizde zaman geçirirken çevresindeki bu güzellikleri görmeyi unutmayın.

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.